Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Brooklyn Nets Spotlight
NIKE Brooklyn Nets Spotlight
NIKE Brooklyn Nets Spotlight
NIKE Brooklyn Nets Spotlight
NIKE Brooklyn Nets Spotlight
NIKE Brooklyn Nets Spotlight
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DB0775-060)
NIKE

NIKE Brooklyn Nets Spotlight

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Brooklyn Nets Spotlight се машки Dri-FIT долен дел тренерки. Дозволете си да ги носите тренерките во која тренираат NBA играчите на Brooklyn Nets, и чувствувајте се супериорно. Изработени се од мек материјал со Dri-FIT технологија, која ви овозможува да останете суви за време на тренингот. Џебот со патент ви дава можност безбедно да ги складирате вашите ситници. Спецификација: Машки долен дел тренерки Dri-FIT технологија Еластичен појас Еластични рабови на ногавиците Мрежеста постава на џебовите Перење во машина Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Brooklyn Nets Spotlight се машки Dri-FIT долен дел тренерки. Дозволете си да ги носите тренерките во која тренираат NBA играчите на Brooklyn Nets, и чувствувајте се супериорно. Изработени се од мек материјал со Dri-FIT технологија, која ви овозможува да останете суви за време на тренингот. Џебот со патент ви дава можност безбедно да ги складирате вашите ситници.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Dri-FIT технологија
 • Еластичен појас
 • Еластични рабови на ногавиците
 • Мрежеста постава на џебовите
 • Перење во машина
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош