Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Donovan Mitchell
adidas Donovan Mitchell
adidas Donovan Mitchell
adidas Donovan Mitchell
adidas Donovan Mitchell
adidas Donovan Mitchell
adidas Donovan Mitchell
adidas Donovan Mitchell
Машка маица
Код на производ:
(HE4905)
adidas

adidas Donovan Mitchell

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Donovan Mitchell машката маица за кошарка ќе ви даде удобност на кошаркарскиот терен. Оваа маица е инспирирана од неверојатната игра на Донован Мишел. Изработена е од мек органски памук кој ќе ја задоволи вашата кожа и ќе ви обезбеди врвна удобност и комфор. Органскиот памук во производството е дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичниот отпад. Логото на Донован Мичел на предната страна им покажува на сите колку сте посветени на кошарката. Спецификација: Ребресто тркалезно деколте Кратки ракави Стандарден крој Состав на материјал: 100% органски памук Машинско перење.
Подетално

adidas Donovan Mitchell машката маица за кошарка ќе ви даде удобност на кошаркарскиот терен. Оваа маица е инспирирана од неверојатната игра на Донован Мишел. Изработена е од мек органски памук кој ќе ја задоволи вашата кожа и ќе ви обезбеди врвна удобност и комфор. Органскиот памук во производството е дел од нашата амбиција да ставиме крај на пластичниот отпад. Логото на Донован Мичел на предната страна им покажува на сите колку сте посветени на кошарката.
Спецификација:

 • Ребресто тркалезно деколте
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Состав на материјал: 100% органски памук
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош