Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DD8721-437)
NIKE

NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh детскиот долен дел тренерки за тинејџери го нагласува добропознатото лого на предната и задната страна. Меката ткаенината додава супер меко чувство, топлина и удобност на ова секојдневно парче облека. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува совршено вклопување, додека задниот и двата странични џебови обезбедуваат простор за сите потребни ситници. Спецификација: Модел: Standard fit Заден и странични џебови Еластичен прилагодлив појас Еластични делови на ногавиците .
Подетално

Nike Sportswear Swoosh детскиот долен дел тренерки за тинејџери го нагласува добропознатото лого на предната и задната страна. Меката ткаенината додава супер меко чувство, топлина и удобност на ова секојдневно парче облека. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува совршено вклопување, додека задниот и двата странични џебови обезбедуваат простор за сите потребни ситници.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Заден и странични џебови
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош