Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
Код на производ:
(H61176)
adidas

adidas All Over Print

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S 5\. S 5"
 • S 7\. S
 • M 5\. M 5"
 • M 7\. M
 • L 5\. L 5"
 • L 7\. L
 • XL5\. XL5"
 • XL7\. XL
 • 2XL7 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ALL OVER PRINT е удобен машки шорц. Наменет е првенствено за тренинг, но можете да го носите во различни пригоди. Рециклираната ткаенина од полиестер и еластин ви ја дава удобноста што ја заслужувате и целосна слобода на движење. Овој модел се одликува со регуларен крој и прилагодлив еластичен појас. Технологијата Aeroready ви носи вистинска удобност за време на тешките тренинзи бидејќи ја апсорбира потта од вашето тело и на тој начин ви овозможува да останете суви и фокусирани на тренингот. Овој производ е направен од Primegreen рециклирани материјали и е дел од иницијативата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Машки шорцеви - тренинг Регуларен крој Еластичен прилагодлив појас Предни џебови Primegreen Состав: 87% рециклиран полиестер, 13% еластин.
Подетално

adidas ALL OVER PRINT е удобен машки шорц. Наменет е првенствено за тренинг, но можете да го носите во различни пригоди. Рециклираната ткаенина од полиестер и еластин ви ја дава удобноста што ја заслужувате и целосна слобода на движење. Овој модел се одликува со регуларен крој и прилагодлив еластичен појас. Технологијата Aeroready ви носи вистинска удобност за време на тешките тренинзи бидејќи ја апсорбира потта од вашето тело и на тој начин ви овозможува да останете суви и фокусирани на тренингот. Овој производ е направен од Primegreen рециклирани материјали и е дел од иницијативата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки шорцеви - тренинг
 • Регуларен крој
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни џебови
 • Primegreen
 • Состав: 87% рециклиран полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S 5"
  S 7" S
  M 5"
  M 7" M
  L 5"
  L 7" L
  XL5"
  XL7" XL
  2XL7 2XL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош