Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Flecee
NIKE Air Flecee
NIKE Air Flecee
NIKE Air Flecee
NIKE Air Flecee
NIKE Air Flecee
NIKE Air Flecee
NIKE Air Flecee
Женски дуксер
Код на производ:
(DD5417-010)
NIKE

NIKE Air Flecee

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air женскиот дуксер е инспириран од движењето и е одличен избор за повеќеслојна облека. Можете да го носите цел ден или на опуштени градски забави. Заоблената линија која се пренесува од напред кон назад, внесува свеж изглед на овој Air класик. Рефлективна Air графика на градите и извезеното Futura лого на ракавот, го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Полу-четканата ткаенина обезбедува меко, лесно чувство совршено за секојдневно носење. Црната боја на овој дуксер го олеснува комбинирањето со секое парче облека. Придружете се на тимот на Air со Nike Air женскиот дуксер и бидете секогаш забележани. Спецификација: Женски дуксер – lifestyle Опуштен крој Прилагодлива капуљача Еластични делови на ракавите и околу половината Air графика Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер Боја: црна .
Подетално

Nike Air женскиот дуксер е инспириран од движењето и е одличен избор за повеќеслојна облека. Можете да го носите цел ден или на опуштени градски забави. Заоблената линија која се пренесува од напред кон назад, внесува свеж изглед на овој Air класик. Рефлективна Air графика на градите и извезеното Futura лого на ракавот, го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Полу-четканата ткаенина обезбедува меко, лесно чувство совршено за секојдневно носење. Црната боја на овој дуксер го олеснува комбинирањето со секое парче облека. Придружете се на тимот на Air со Nike Air женскиот дуксер и бидете секогаш забележани.
Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Air графика
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош