Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
NIKE Kyrie
Машки дуксер
Код на производ:
(DA6689-010)
NIKE

NIKE Kyrie

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Kyrie e машки дуксер со капуљача за кошарка, направен од топла и удобна ткаенина во широк крој за целосна слобода на движење. Графиките заедно со украсните ленти даваат суптилна нота на препознатливиот стил на овој кошаркар. Можете да ја прилагодите аспираторот според нејзината големина. Носете дуксер со качулка на Кајри и препуштете се на сè што ви носи денот. Спецификација: Состав: 83% памук, 17% полиестер Широк крој Дозволено перење во машина за перење Џебови.
Подетално

Nike Kyrie e машки дуксер со капуљача за кошарка, направен од топла и удобна ткаенина во широк крој за целосна слобода на движење. Графиките заедно со украсните ленти даваат суптилна нота на препознатливиот стил на овој кошаркар. Можете да ја прилагодите аспираторот според нејзината големина. Носете дуксер со качулка на Кајри и препуштете се на сè што ви носи денот.
Спецификација:

 • Состав: 83% памук, 17% полиестер
 • Широк крој
 • Дозволено перење во машина за перење
 • Џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош