Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Logo
CHAMPION Logo
CHAMPION Logo
CHAMPION Logo
CHAMPION Logo
CHAMPION Logo
Детски хеланки
Код на производ:
(CHA221G300-80)
CHAMPION

CHAMPION Logo

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CHAMPION LOGO се детски хеланки за девојчиња кои и се неопходно парче на секое активно девојче. Изработени се од мек памук кој во допир со кожата овозможува одлична удобност и пријатност. Мал додаток на еластин обезбедува одлично прилепување на кожата и ги спречува несаканите поместувања при движење. Еластичниот појас е тука за да го олесни поставувањето и персонализирањето на овие хеланки. Од страна, на левата ногавица има голема, вертикална CHAMPION графика, а мал дискретен на левата страна под појасот, што јасно ја покажува нивната припадност на брендот. Лесно се вклопуваат со останатиот дел од гардеробата, а бројот на комбинации е навистина голем. Со купување на овие хеланки, поддржувате поодржливо производство на органски памук. Спецификација: Хеланки за девојчиња Состав: 95% памук и 5% еластин CHAMPION графика по должината на ногавицата и лого под појасот Еластичен појас.
Подетално

CHAMPION LOGO се детски хеланки за девојчиња кои и се неопходно парче на секое активно девојче. Изработени се од мек памук кој во допир со кожата овозможува одлична удобност и пријатност. Мал додаток на еластин обезбедува одлично прилепување на кожата и ги спречува несаканите поместувања при движење. Еластичниот појас е тука за да го олесни поставувањето и персонализирањето на овие хеланки. Од страна, на левата ногавица има голема, вертикална CHAMPION графика, а мал дискретен на левата страна под појасот, што јасно ја покажува нивната припадност на брендот. Лесно се вклопуваат со останатиот дел од гардеробата, а бројот на комбинации е навистина голем. Со купување на овие хеланки, поддржувате поодржливо производство на органски памук.
Спецификација:

 • Хеланки за девојчиња
 • Состав: 95% памук и 5% еластин
 • CHAMPION графика по должината на ногавицата и лого под појасот
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Категорија Текстил
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош