Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женски дуксер
Код на производ:
(BV4110-206)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential е женски дуксер, мек и лесен за секојдневно носење. Изработен од врвен памучен материјал кој ќе ви удобност и топлина во текот на целиот ден. Ребрестите делови на ракавите, крагната и поработ го спречуваат продирањето на студениот воздух и ви помагаат да го загреете телото. Широкиот крој на овој женски дуксер ја зголемува удобноста и дава доза на лежерност. Извезеното лого на градите дава препознатлив Nike изглед и придонесува за вашиот спортски стил. Дозволено е перење во машина за перење. Женскиот дуксер Nike Sportswear Essential е исклучително удобен и лесен за носење и лесно се вклопува во вашите комбинации на облека. Спецификација: Женски дуксер Широк крој за поголема удобност Еластични делови на ракавите, крагната и поработ Состав: памук 80% и полиестер 20% Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear Essential е женски дуксер, мек и лесен за секојдневно носење. Изработен од врвен памучен материјал кој ќе ви удобност и топлина во текот на целиот ден. Ребрестите делови на ракавите, крагната и поработ го спречуваат продирањето на студениот воздух и ви помагаат да го загреете телото. Широкиот крој на овој женски дуксер ја зголемува удобноста и дава доза на лежерност. Извезеното лого на градите дава препознатлив Nike изглед и придонесува за вашиот спортски стил. Дозволено е перење во машина за перење. Женскиот дуксер Nike Sportswear Essential е исклучително удобен и лесен за носење и лесно се вклопува во вашите комбинации на облека.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Широк крој за поголема удобност
 • Еластични делови на ракавите, крагната и поработ
 • Состав: памук 80% и полиестер 20%
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош