Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
Машки дуксер
Код на производ:
(UMA221M607-3A)
UMBRO

UMBRO Arena

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Arena е машки дуксер со атрактивен изглед и чисти дизајнерски линии. Длабоката капуљача, како и отворите за палците на ракавите обезбедуваат топлина за време на студените вечери, додека се загревате пред тренинг или се релаксирате со вашето друштво. Има кенгур џеб за безбедно складирање на вашите ситници, за да останете фокусирани на играта. Без многу детали, овој дуксер има нагласено Umbro лого во средината, како и натпис на рамо, кои ја истакнуваат сета ваша љубов кон овој бренд.Спецификација: Машки дуксер со капуљача Кенгур џеб Отвори за палците на ракавите Umbro лого и натпис на рамо.
Подетално

Umbro Arena е машки дуксер со атрактивен изглед и чисти дизајнерски линии. Длабоката капуљача, како и отворите за палците на ракавите обезбедуваат топлина за време на студените вечери, додека се загревате пред тренинг или се релаксирате со вашето друштво. Има кенгур џеб за безбедно складирање на вашите ситници, за да останете фокусирани на играта. Без многу детали, овој дуксер има нагласено Umbro лого во средината, како и натпис на рамо, кои ја истакнуваат сета ваша љубов кон овој бренд.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Кенгур џеб
 • Отвори за палците на ракавите
 • Umbro лого и натпис на рамо

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош