Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Bagdge of Sports
adidas Bagdge of Sports
adidas Bagdge of Sports
adidas Bagdge of Sports
adidas Bagdge of Sports
adidas Bagdge of Sports
adidas Bagdge of Sports
adidas Bagdge of Sports
Женска маица за трчање
Код на производ:
(H57746)
adidas

adidas Bagdge of Sports

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BADGE OF SPORTS женската маица за трчање ќе ви ја обезбеди потребната удобност на трим патеката. Оваа маица е изработена од материјал кој овозможува воздухот да циркулира така што вашето тело ќе може да дише за време на најинтензивниот тренинг. Изработена е од Primeblue материјал кој е исклучително издржлив и составен од рециклирани состојки. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од вашата кожа за да ве одржува суви и фокусирани на вежбањето. Носете ја adidas BADGE OF SPORTS женската маица за трчање и фокусирајте се на соборување на сопствените рекорди.Спецификација: Ребресто зајакнување на крагната AEROREADY технологија за апсорпција на пот Долги ракави Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas BADGE OF SPORTS женската маица за трчање ќе ви ја обезбеди потребната удобност на трим патеката. Оваа маица е изработена од материјал кој овозможува воздухот да циркулира така што вашето тело ќе може да дише за време на најинтензивниот тренинг. Изработена е од Primeblue материјал кој е исклучително издржлив и составен од рециклирани состојки. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од вашата кожа за да ве одржува суви и фокусирани на вежбањето. Носете ја adidas BADGE OF SPORTS женската маица за трчање и фокусирајте се на соборување на сопствените рекорди.
Спецификација:

 • Ребресто зајакнување на крагната
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Долги ракави
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош