Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Gym Vintage
NIKE Sportswear Gym Vintage
NIKE Sportswear Gym Vintage
NIKE Sportswear Gym Vintage
NIKE Sportswear Gym Vintage
NIKE Sportswear Gym Vintage
NIKE Sportswear Gym Vintage
NIKE Sportswear Gym Vintage
Женски дуксер
Код на производ:
(DM6388-063)
NIKE

NIKE Sportswear Gym Vintage

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспириран да ги подобри основните парчиња облека, Nike го освежи Nike Sportswear Gym Vintage женскиот дуксер со капуљача, поширок крој и удобна, памучна ткаенина. Мазна и мека, оваа ткаенина е нагласена со дамки во боја за винтиџ изглед. Еластичните делови на ракавите и појасот нудат парче кое ќе ви овозможи да се истакнете во толпата. Nike Sportswear Gym Vintage женскиот lifestyle дуксер со капуљача е изработен од 100% издржлив материјал. Спецификација: Поширок крој Капуљача Машинско перење Состав: 50% памук, 50% полиестер.
Подетално

Инспириран да ги подобри основните парчиња облека, Nike го освежи Nike Sportswear Gym Vintage женскиот дуксер со капуљача, поширок крој и удобна, памучна ткаенина. Мазна и мека, оваа ткаенина е нагласена со дамки во боја за винтиџ изглед. Еластичните делови на ракавите и појасот нудат парче кое ќе ви овозможи да се истакнете во толпата. Nike Sportswear Gym Vintage женскиот lifestyle дуксер со капуљача е изработен од 100% издржлив материјал.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Капуљача
 • Машинско перење
 • Состав: 50% памук, 50% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош