Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки дуксер
Код на производ:
(DM4676-113)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Останете опуштени, но верни на себе во Nike Sportswear машкиот дуксер со капуљача. Неговите ракави имаат графика Swoosh и Nike, за да ја истакнете љубовта кон вашиот бренд. Направен е од мек материјал, за супер меко чувство кое трае. Прилагодливата капуљача ви овозможува да ја прилагодите покриеноста. Спецификација: Поширок крој Еластични делови на ракавите и појасот Предни џебови Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Останете опуштени, но верни на себе во Nike Sportswear машкиот дуксер со капуљача. Неговите ракави имаат графика Swoosh и Nike, за да ја истакнете љубовта кон вашиот бренд. Направен е од мек материјал, за супер меко чувство кое трае. Прилагодливата капуљача ви овозможува да ја прилагодите покриеноста.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Еластични делови на ракавите и појасот
 • Предни џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош