Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DC9142-010)
NIKE

NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Цена со попуст
2.792 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Therma Fit Academy Winter Warrior се долен дел машки тренерки за фудбал што ќе ви помогнат да постигнете најдобри резултати на тренинзите и натпреварите. Студеното време, ветерот и врнежите се многубројните предизвици на тренинзите на отворено, но тоа не може да ве спречи, бидејќи Nike Therma ткаенината ви помага да се загреете. Ногавиците имаат патент за да не морате да ги соблекувате патиките додека се пресоблекувате. Спакувајте ги потребните ситници во страничните џебови и бидете целосно подготвени за фудбалски тренинзи на отворено во Nike Therma Fit Academy Winter Warrior долниот дел машки тренерки. Спецификација: Состав: 100% полиестер Стандарден крој Странични џебови Машинско перење.
Подетално

Nike Therma Fit Academy Winter Warrior се долен дел машки тренерки за фудбал што ќе ви помогнат да постигнете најдобри резултати на тренинзите и натпреварите. Студеното време, ветерот и врнежите се многубројните предизвици на тренинзите на отворено, но тоа не може да ве спречи, бидејќи Nike Therma ткаенината ви помага да се загреете. Ногавиците имаат патент за да не морате да ги соблекувате патиките додека се пресоблекувате. Спакувајте ги потребните ситници во страничните џебови и бидете целосно подготвени за фудбалски тренинзи на отворено во Nike Therma Fit Academy Winter Warrior долниот дел машки тренерки.
Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Стандарден крој
 • Странични џебови
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош