Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
Детски хеланки
Код на производ:
(26C723-A4Y)
NIKE

NIKE Sportswear

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 18-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear се детски хеланки за бебиња, дизајнирани за активни девојчиња. Овие детски хеланки носат целодневна удобност и суптилен спортски изглед. Мекиот памук од кој се направени е многу пријатен во контакт со кожата и лесно се вклопува во сите комбинации на облека. Испечатеното Nike лого на долниот преден дел јасно ја нагласува спортската определеност од најраните денови. Овие хеланки се одликуваат со тесен крој и растегливост, што ги прави многу удобни и пријатни за носење. Од активна игра до одмор и спиење, детските хеланки Nike Sportswear за бебиња ќе им ја дадат удобноста што ја заслужуваат. Спецификација: Детски хеланки за бебиња Состав: 95% памук и 5% еластин Nike лого на предната страна Тесен крој.
Подетално

Nike Sportswear се детски хеланки за бебиња, дизајнирани за активни девојчиња. Овие детски хеланки носат целодневна удобност и суптилен спортски изглед. Мекиот памук од кој се направени е многу пријатен во контакт со кожата и лесно се вклопува во сите комбинации на облека. Испечатеното Nike лого на долниот преден дел јасно ја нагласува спортската определеност од најраните денови. Овие хеланки се одликуваат со тесен крој и растегливост, што ги прави многу удобни и пријатни за носење. Од активна игра до одмор и спиење, детските хеланки Nike Sportswear за бебиња ќе им ја дадат удобноста што ја заслужуваат.
Спецификација:

 • Детски хеланки за бебиња
 • Состав: 95% памук и 5% еластин
 • Nike лого на предната страна
 • Тесен крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Категорија Текстил
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2T 18-24м
  3T 2-3г.
  4T 3-4г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош