Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Детска маица со долги ракави
Код на производ:
(DD7135-816)
NIKE

NIKE Air

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air детскиот дуксер за повозрасни девојчиња може да се комбинира практично со секој вид на облека. Овој повеќенаменски дуксер е мек и топол, а широкиот крој и спуштените раменици даваат дополнителна удобност. Еластичните делови го држат овој дуксер на место, за целосна слобода на движење. Покрај тоа, магичното колоритното лого на градите ја комплетира целата приказна. Спецификации: Широк крој Еластичен појас Спуштени раменици Nike Air лого на градите Француски фротир Материјал: 78% памук, 22% полиестер Боја: портокалова.
Подетално

Nike Air детскиот дуксер за повозрасни девојчиња може да се комбинира практично со секој вид на облека. Овој повеќенаменски дуксер е мек и топол, а широкиот крој и спуштените раменици даваат дополнителна удобност. Еластичните делови го држат овој дуксер на место, за целосна слобода на движење. Покрај тоа, магичното колоритното лого на градите ја комплетира целата приказна.
Спецификации:

 • Широк крој
 • Еластичен појас
 • Спуштени раменици
 • Nike Air лого на градите
 • Француски фротир
 • Материјал: 78% памук, 22% полиестер
 • Боја: портокалова

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Помош