Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
Женски дуксер
Код на производ:
(DM6963-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Get Fit

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер со капуљача за тренинг ја задржува топлината пред, за време и после тренинг. Поширокиот крој и пространите отвори на рабовите ви даваат оптимална слобода на движење. Dri-FIT технологијата брзо и лесно ја отстранува потта од вашата кожа, оставајќи ве суви и свежи. Францускиот фротир, од кој е направен овој дуксер, е удобен, топол и е идеален за секојдневно носење. Спецификација: Поширок крој Dri-FIT технологија Прилагодлива капуљача Затворање со патент по целата должина Машинско перење Состав: 61% памук, 39% полиестер.
Подетално

Nike Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер со капуљача за тренинг ја задржува топлината пред, за време и после тренинг. Поширокиот крој и пространите отвори на рабовите ви даваат оптимална слобода на движење. Dri-FIT технологијата брзо и лесно ја отстранува потта од вашата кожа, оставајќи ве суви и свежи. Францускиот фротир, од кој е направен овој дуксер, е удобен, топол и е идеален за секојдневно носење.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Dri-FIT технологија
 • Прилагодлива капуљача
 • Затворање со патент по целата должина
 • Машинско перење
 • Состав: 61% памук, 39% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош