Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Squadra 21
adidas Squadra 21
adidas Squadra 21
adidas Squadra 21
adidas Squadra 21
adidas Squadra 21
adidas Squadra 21
adidas Squadra 21
adidas Squadra 21
adidas Squadra 21
Детски дуксер
Код на производ:
(GK9561)
adidas

adidas Squadra 21

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Squadra 21 детскиот дуксер се одликува со едноставен класичен изглед кој одлично се вклопува со сите комбинации на облека. Овој дуксер има класичен adidas дизајн кој носи комбинација на спортска облека и добар вкус. Погоден е за сите прилики, било да е тоа одење на училиште, загревање на тренинг или излегување со другарчињата. Мекиот материјал од кој е направен ќе им обезбеди врвна удобност. Ако пред се го ставите квалитетот, удобноста и едноставниот изглед, adidas Squadra 21 детскиот дуксер за момчиња е вистинскиот избор за него. Спецификација: Детски дуксер Боја: црна, бела .
Подетално

adidas Squadra 21 детскиот дуксер се одликува со едноставен класичен изглед кој одлично се вклопува со сите комбинации на облека. Овој дуксер има класичен adidas дизајн кој носи комбинација на спортска облека и добар вкус. Погоден е за сите прилики, било да е тоа одење на училиште, загревање на тренинг или излегување со другарчињата. Мекиот материјал од кој е направен ќе им обезбеди врвна удобност. Ако пред се го ставите квалитетот, удобноста и едноставниот изглед, adidas Squadra 21 детскиот дуксер за момчиња е вистинскиот избор за него.
Спецификација:

 • Детски дуксер
 • Боја: црна, бела

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9m
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош