Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Детски тренерки
Код на производ:
(DD8563-657)
NIKE

NIKE Air

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 11-12г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air детските тренерки се состојат од горен дел со ½ патент и долен дел, кои можат да се носат заедно или одделно, со нивните омилени парчиња облека. Изработени се од мека ткаенина, која е лесна и удобна за секојдневно носење. ½ должината на патентот овозможува лесно облекување и соблекување на горниот дел. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува идеално вклопување. Спецификација: Модел: Standard fit Eластичен прилагодлив појас Материјал: 100% полиестер Боја: црна.
Подетално

Nike Air детските тренерки се состојат од горен дел со ½ патент и долен дел, кои можат да се носат заедно или одделно, со нивните омилени парчиња облека. Изработени се од мека ткаенина, која е лесна и удобна за секојдневно носење. ½ должината на патентот овозможува лесно облекување и соблекување на горниот дел. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува идеално вклопување.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Eластичен прилагодлив појас
 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 11-12г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка DD8563-010
  3.832 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тренерка DD8567-011
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  3.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Тренерка BV3634-663
  3.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.790 ДЕН
  Помош