Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Flex
NIKE Flex
NIKE Flex
NIKE Flex
NIKE Flex
NIKE Flex
Код на производ:
(CU4945-451)
NIKE

NIKE Flex

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Flex машките шорцеви за тренинг се дизајнирани да ве поддржуваат додека сте во движење за време на тренинзите со висок интензитет. Nike Flex ткаенината се протега со секое движење, додека отворите на рабовите се идеални за тешките вежби. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклиран материјал, што зборува за тоа колку сме посветени на зачувување на нашата животна средина. Скриениот учкур на појасот ви овозможува сами да ја прилагодите ширината како вам ви одговара. Тренирајте со стил во Nike Flex машките шорцеви за тренинг. Спецификација: Еластичен појас со учкур Странични џебови Dri-FIT Состав: 100% полиестер Најмалку 50% рециклиран материјал .
Подетално

Nike Flex машките шорцеви за тренинг се дизајнирани да ве поддржуваат додека сте во движење за време на тренинзите со висок интензитет. Nike Flex ткаенината се протега со секое движење, додека отворите на рабовите се идеални за тешките вежби. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклиран материјал, што зборува за тоа колку сме посветени на зачувување на нашата животна средина. Скриениот учкур на појасот ви овозможува сами да ја прилагодите ширината како вам ви одговара. Тренирајте со стил во Nike Flex машките шорцеви за тренинг.
Спецификација:

 • Еластичен појас со учкур
 • Странични џебови
 • Dri-FIT
 • Состав: 100% полиестер
 • Најмалку 50% рециклиран материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош