Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
Код на производ:
(HA6578)
adidas

adidas Disney Mickey Mouse

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Disney Mickey Mouse е унисекс детска маица. Вашето дете може да го помине целиот ден играјќи се и чувствувајќи удобно и безгрижно. Инспирирана од слаткото глувче од цртан филм, оваа детска маица го слави пријателството. Изработена е од чист памук во стандарден крој, со цел да им обезбеди на децата удобност и мекост во текот на денот. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување памук. Спецификација: Тркалезно деколте Стандарден крој Состав на материјал: 100% памук Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување памук Машинско перење.
Подетално

adidas Disney Mickey Mouse е унисекс детска маица. Вашето дете може да го помине целиот ден играјќи се и чувствувајќи удобно и безгрижно. Инспирирана од слаткото глувче од цртан филм, оваа детска маица го слави пријателството. Изработена е од чист памук во стандарден крој, со цел да им обезбеди на децата удобност и мекост во текот на денот. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Тркалезно деколте
 • Стандарден крој
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување памук
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9m
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош