Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Retro
UMBRO Retro
UMBRO Retro
UMBRO Retro
UMBRO Retro
UMBRO Retro
UMBRO Retro
UMBRO Retro
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(UMA221M106-01)
UMBRO

UMBRO Retro

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Retro машките долен дел тренерки се лесни и удобни, идеални за топлите денови. Удобниот крој и пријатната ткаенина ги прават совршени за секој ден, без разлика дали поминувате време на терен или во слободни активности. Еластичниот прилагодлив појас ви обезбедува идеално вклопување, а страничните џебови со патент нудат простор за складирање на ситници, со цел да се ослободите. Спецификација: Долен дел машки тренерки Еластичен прилагодлив појас Странични џебови со патент Umbro лого.
Подетално

Umbro Retro машките долен дел тренерки се лесни и удобни, идеални за топлите денови. Удобниот крој и пријатната ткаенина ги прават совршени за секој ден, без разлика дали поминувате време на терен или во слободни активности. Еластичниот прилагодлив појас ви обезбедува идеално вклопување, а страничните џебови со патент нудат простор за складирање на ситници, со цел да се ослободите.
Спецификација:

 • Долен дел машки тренерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови со патент
 • Umbro лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош