Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain Strike Home
NIKE Paris Saint-Germain Strike Home
NIKE Paris Saint-Germain Strike Home
NIKE Paris Saint-Germain Strike Home
NIKE Paris Saint-Germain Strike Home
NIKE Paris Saint-Germain Strike Home
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CW1860-410)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain Strike Home

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain Strike Home машкиот долен дел тренерки има детали специјално создадени за ѕвездите во подем. Опуштениот, лесен крој и ткаенината што брзо ја апсорбира влагата ви помага да останете свежи и смирени додека ги усовршувате своите вештини. Dri-FIT технологијата лесно ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување и ја одржува сува и свежа. Страничните џебови со патент ги чуваат вашите ситници безбедни. Спецификација: Модел: Standard fit Dri-FIT технологија Странични џебови со патент Материјал: 91% полиестер, 9% спандекс.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain Strike Home машкиот долен дел тренерки има детали специјално создадени за ѕвездите во подем. Опуштениот, лесен крој и ткаенината што брзо ја апсорбира влагата ви помага да останете свежи и смирени додека ги усовршувате своите вештини. Dri-FIT технологијата лесно ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување и ја одржува сува и свежа. Страничните џебови со патент ги чуваат вашите ситници безбедни.

 • Спецификација:
 • Модел: Standard fit
 • Dri-FIT технологија
 • Странични џебови со патент
 • Материјал: 91% полиестер, 9% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош