Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Girls Power
adidas Girls Power
adidas Girls Power
adidas Girls Power
adidas Girls Power
adidas Girls Power
adidas Girls Power
adidas Girls Power
adidas Girls Power
adidas Girls Power
Код на производ:
(HA4029)
adidas

adidas Girls Power

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas GIRLS POWER маицата ќе ги разубави деновите и комбинациите на секое девојче. Физичката активност е составен дел од секојдневието на децата, а со модерниот дизајн дополнително ќе ги мотивира девојчињата да го покажат својот спортски дух. Логото Badge of Sport и animal принтот го комплетираат изгледот на ова парче облека. За изработка на оваа маица е користен мек памук и на тој начин придонесува за удобност при безгрижна игра.Спецификација: Маица за девојчиња Тесен крој Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas GIRLS POWER маицата ќе ги разубави деновите и комбинациите на секое девојче. Физичката активност е составен дел од секојдневието на децата, а со модерниот дизајн дополнително ќе ги мотивира девојчињата да го покажат својот спортски дух. Логото Badge of Sport и animal принтот го комплетираат изгледот на ова парче облека. За изработка на оваа маица е користен мек памук и на тој начин придонесува за удобност при безгрижна игра.
Спецификација:

 • Маица за девојчиња
 • Тесен крој
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9m
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HA4053
  1.110 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица H59755
  1.350 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица GN3999
  950 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.188 ДЕН
  Помош