Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint - German Fleece
NIKE Paris Saint - German Fleece
NIKE Paris Saint - German Fleece
NIKE Paris Saint - German Fleece
NIKE Paris Saint - German Fleece
NIKE Paris Saint - German Fleece
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DB6502-010)
NIKE

NIKE Paris Saint - German Fleece

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain Fleece се долен дел машки тренерки создаден како резултат на соработка помеѓу брендот Jordan и фудбалскиот клуб PSG. Вкоренета во спортот и прославена во урбаната култура, оваа уникатна соработка носи допир на софистицирана париска мода. Модерните детали во форма на странично зашиена лента, метален дел на учкурот и натпис „ICI C'EST PARIS“ на внатрешната страна на ременот даваат софистициран и урбан изглед. Овој долен дел е изработен од висококвалитетен француски фротир, во стандарден крој, со прилагодлив ремен, заден џеб и странични џебови. Спецификација: Долен дел машки тренерки – lifestyle Стандарден крој Функционални џебови Еластичен прилагодлив појас Дозволено перење во машина Состав: 82 % памук, 18% полиестер Боја: црна.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain Fleece се долен дел машки тренерки создаден како резултат на соработка помеѓу брендот Jordan и фудбалскиот клуб PSG. Вкоренета во спортот и прославена во урбаната култура, оваа уникатна соработка носи допир на софистицирана париска мода. Модерните детали во форма на странично зашиена лента, метален дел на учкурот и натпис „ICI C'EST PARIS“ на внатрешната страна на ременот даваат софистициран и урбан изглед. Овој долен дел е изработен од висококвалитетен француски фротир, во стандарден крој, со прилагодлив ремен, заден џеб и странични џебови.
Спецификација:

 • Долен дел машки тренерки – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Функционални џебови
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 82 % памук, 18% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош