Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
adidas Badge of Sports
Машка маица
Код на производ:
(HC3064)
adidas

adidas Badge of Sports

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BADGE OF SPORTS е машка спортска маица со долги ракави, која ви овозможува оптимална поддршка при вежбање. Лесната компресија обезбедува поддршка и обезбедува чувство на сигурност при активни движења. Оваа маица со долги ракави е вистинскиот избор за сите вас кои сакате и водите активен, спортски начин на живот. Технологијата AEROREADY ви ја обезбедува вистинската поддршка за време на интензивните предизвици. Брзото сушење го олеснува секое движење, додека полиестерскиот материјал ја регулира циркулацијата на воздухот. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.Спецификација: Машка маица со долги ракави Технологијата Aeroready која ја регулира влажноста и обезбедува долготрајно чувство на сувост Материјал: 72% рециклиран полиестер, 28% полиестер.
Подетално

adidas BADGE OF SPORTS е машка спортска маица со долги ракави, која ви овозможува оптимална поддршка при вежбање. Лесната компресија обезбедува поддршка и обезбедува чувство на сигурност при активни движења. Оваа маица со долги ракави е вистинскиот избор за сите вас кои сакате и водите активен, спортски начин на живот. Технологијата AEROREADY ви ја обезбедува вистинската поддршка за време на интензивните предизвици. Брзото сушење го олеснува секое движење, додека полиестерскиот материјал ја регулира циркулацијата на воздухот. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Машка маица со долги ракави
 • Технологијата Aeroready која ја регулира влажноста и обезбедува долготрајно чувство на сувост
 • Материјал: 72% рециклиран полиестер, 28% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош