Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DC9158-492)
NIKE

NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Therma Fit Academy Winter Warrior се детски долен дел тренерки за фудбал, кои ќе им помогнат да постигнат најдобри резултати на тренинзите и натпреварите. Студеното време, ветерот и врнежите се многу предизвици на тренинзите на отворено, но тоа не може да ги спречи, бидејќи ткаенината Nike Therma им помага да се загреат. Ногавиците имаат патент за да не мора да ги соблекуваат патиките додека се пресоблекуваат. Младите фудбалери можат да ги пакуваат потребните ситници во страничните џебови и да бидат целосно подготвени за фудбалски тренинзи на отворено во Nike Therma Fit Academy Winter Warrior детскиот долен дел тренерки за фудбал.Спецификација: Состав: 100% полиестер Стандарден крој Странични џебови Машинско перење Боја: сина.
Подетално

Nike Therma Fit Academy Winter Warrior се детски долен дел тренерки за фудбал, кои ќе им помогнат да постигнат најдобри резултати на тренинзите и натпреварите. Студеното време, ветерот и врнежите се многу предизвици на тренинзите на отворено, но тоа не може да ги спречи, бидејќи ткаенината Nike Therma им помага да се загреат. Ногавиците имаат патент за да не мора да ги соблекуваат патиките додека се пресоблекуваат. Младите фудбалери можат да ги пакуваат потребните ситници во страничните џебови и да бидат целосно подготвени за фудбалски тренинзи на отворено во Nike Therma Fit Academy Winter Warrior детскиот долен дел тренерки за фудбал.
Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Стандарден крој
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Боја: сина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош