Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(H23127)
adidas

adidas Techfit

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Techfit е машка маица за фудбал изработена од ткаенина што брзо ја апсорбира и отстранува потта од вашата кожа, правејќи ве суви и свежи за време на играта. Без разлика дали тренирате професионално или играте со друштво во маало, оваа adidas Techfit машка маица за фудбал ќе ви биде поддршка во секој момент од играта. Спецификација: Модел: Tight fit Заоблено деколте Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси Материјал: 92% рециклиран полиестер, 8% еластин .
Подетално

adidas Techfit е машка маица за фудбал изработена од ткаенина што брзо ја апсорбира и отстранува потта од вашата кожа, правејќи ве суви и свежи за време на играта. Без разлика дали тренирате професионално или играте со друштво во маало, оваа adidas Techfit машка маица за фудбал ќе ви биде поддршка во секој момент од играта.
Спецификација:

 • Модел: Tight fit
 • Заоблено деколте
 • Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси
 • Материјал: 92% рециклиран полиестер, 8% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош