Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Terry
UNDER ARMOUR Rival Terry
UNDER ARMOUR Rival Terry
UNDER ARMOUR Rival Terry
UNDER ARMOUR Rival Terry
UNDER ARMOUR Rival Terry
UNDER ARMOUR Rival Terry
UNDER ARMOUR Rival Terry
UNDER ARMOUR Rival Terry
UNDER ARMOUR Rival Terry
Код на производ:
(1361631-458)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Terry

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Rival Terry машките шорцеви за тренинг, ја обезбедуваат слободата на движење и удобноста што отсекогаш сте ја посакувале. Направени се од француски фротир, меки одвнатре и мазни однадвор, обезбедуваат удобност и целодневен комфор. Материјалот, кој ја апсорбира влагата и брзо се суши, ви овозможува да останете суви и фокусирани за време на тренингот. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува оптимално вклопување. Спецификација: Француски фротир Ткаенина што брзо се суши Рабови без шевови Материјал: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Under Armour Rival Terry машките шорцеви за тренинг, ја обезбедуваат слободата на движење и удобноста што отсекогаш сте ја посакувале. Направени се од француски фротир, меки одвнатре и мазни однадвор, обезбедуваат удобност и целодневен комфор. Материјалот, кој ја апсорбира влагата и брзо се суши, ви овозможува да останете суви и фокусирани за време на тренингот. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува оптимално вклопување.
Спецификација:

 • Француски фротир
 • Ткаенина што брзо се суши
 • Рабови без шевови
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош