Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Flex
NIKE Flex
NIKE Flex
NIKE Flex
NIKE Flex
NIKE Flex
NIKE Flex
NIKE Flex
Код на производ:
(DM5954-084)
NIKE

NIKE Flex

Претходна цена
2.590 ДЕН
Моментална цена
2.590 ДЕН
Цена со попуст
2.072 ДЕН
Заштеда: 518 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Flex машките шорцеви за тренинг се дизајнирани да ве поддржуваат додека сте во движење за време на тренинзите со висок интензитет. Nike Flex ткаенината се протега со секое движење, додека отворите на рабовите се идеални за тешките вежби. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклиран материјал, што зборува за тоа колку сме посветени на зачувување на нашата животна средина. Скриениот учкур на појасот ви овозможува сами да ја прилагодите ширината како вам ви одговара. Тренирајте со стил во Nike Flex машките шорцеви за тренинг. Спецификација: Еластичен појас со учкур Странични џебови Dri-FIT Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Flex машките шорцеви за тренинг се дизајнирани да ве поддржуваат додека сте во движење за време на тренинзите со висок интензитет. Nike Flex ткаенината се протега со секое движење, додека отворите на рабовите се идеални за тешките вежби. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклиран материјал, што зборува за тоа колку сме посветени на зачувување на нашата животна средина. Скриениот учкур на појасот ви овозможува сами да ја прилагодите ширината како вам ви одговара. Тренирајте со стил во Nike Flex машките шорцеви за тренинг.
Спецификација:

 • Еластичен појас со учкур
 • Странични џебови
 • Dri-FIT
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви DH9081-011
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Помош