Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CU6775-013)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike DRI-FIT се машки долен дел тренерки кои се наменети за тренинг, но можете да ги носите и секој ден. Не се откажувајте од вашите соништа, она што го правите денес ве прави чекор поблиску до она што го сакате утре. Во Nike Dri-FIТ долниот дел машки тренерки, задолжително преземете ги токму тие чекори. Останете фокусирани на дневните цели и не дозволувајте непријатностите да влијаат на квалитетот на вашиот тренинг. Благодарение на Dri-FIT технологијата која ја впива потта од кожата и има способност брзо да ја исуши, ќе бидете пријатно разладени, воедно и повеќе фокусирани. Моделот е направен од одржливи материјали, користејќи комбинација од органски памук и рециклиран полиестер. Еластичниот појас ќе обезбеди совршено вклопување, а малку стеснетите ногавици нема да ви пречат за време на тренингот. Спецификација: Стандарден крој Состав: 62% памук, 38% полиестер Dri-FIT Еластичен прилагодлив појас Машинско перење.
Подетално

Nike DRI-FIT се машки долен дел тренерки кои се наменети за тренинг, но можете да ги носите и секој ден. Не се откажувајте од вашите соништа, она што го правите денес ве прави чекор поблиску до она што го сакате утре. Во Nike Dri-FIТ долниот дел машки тренерки, задолжително преземете ги токму тие чекори. Останете фокусирани на дневните цели и не дозволувајте непријатностите да влијаат на квалитетот на вашиот тренинг. Благодарение на Dri-FIT технологијата која ја впива потта од кожата и има способност брзо да ја исуши, ќе бидете пријатно разладени, воедно и повеќе фокусирани. Моделот е направен од одржливи материјали, користејќи комбинација од органски памук и рециклиран полиестер. Еластичниот појас ќе обезбеди совршено вклопување, а малку стеснетите ногавици нема да ви пречат за време на тренингот.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер
 • Dri-FIT
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош