Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Farm
adidas Farm
adidas Farm
adidas Farm
adidas Farm
adidas Farm
adidas Farm
adidas Farm
adidas Farm
adidas Farm
Женска маица
Код на производ:
(HE4924)
adidas

adidas Farm

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.510 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FARM женската lifestyle маица пристигна во свежа и редизајнирана форма. Направена е во соработка со брендот FARM Rio, кој ви носи колоритен и интересен дизајн. Препознатливото adidas брендирање додава култен печат и богато спортско наследство. Изработена е од целосно природна и мека памучна ткаенина која е пријатна и удобна за носење цел ден. Освежете и додајте нови бои во вашите денови со оваа adidas FARM женска lifestyle маица. Спецификација: Женска маица - lifestyle Стандарден крој Кратки ракави FARM Rio графика adidas брендирање Состав: 100% памук.
Подетално

adidas FARM женската lifestyle маица пристигна во свежа и редизајнирана форма. Направена е во соработка со брендот FARM Rio, кој ви носи колоритен и интересен дизајн. Препознатливото adidas брендирање додава култен печат и богато спортско наследство. Изработена е од целосно природна и мека памучна ткаенина која е пријатна и удобна за носење цел ден. Освежете и додајте нови бои во вашите денови со оваа adidas FARM женска lifestyle маица.
Спецификација:

 • Женска маица - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • FARM Rio графика
 • adidas брендирање
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HA5379
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица H57417
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Помош