Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Must-Have
adidas Must-Have
adidas Must-Have
adidas Must-Have
adidas Must-Have
adidas Must-Have
adidas Must-Have
adidas Must-Have
adidas Must-Have
adidas Must-Have
Детски костим за капење
Код на производ:
(HC9647)
adidas

adidas Must-Have

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 62
 • 68 68
 • 74 74
 • 80 80
 • 86 86
 • 92 92
 • 98 98
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 122
 • 128 7-8г.
 • 134 134
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 158
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 176
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од првиот час по пливање до скијање на вода, adidas Must-Have детскиот костим за капење за тинејџери е нивниот избор за удобност при сите видови спортови на вода. Меката Infinitex Fitness Eco ткаенина и спортскиот крој им даваат слобода на движење, за да можат да се играат цел ден. Овој производ е направен од минимум 60% рециклиран материјал. Спецификација: Едноделен костим Infinitex Fitness Eco ткаенина отпорна на хлор Бретел во V облик Средно отворено деколте Средна длабочина Состав: 78% рециклиран најлон, 22% еластин.
Подетално

Од првиот час по пливање до скијање на вода, adidas Must-Have детскиот костим за капење за тинејџери е нивниот избор за удобност при сите видови спортови на вода. Меката Infinitex Fitness Eco ткаенина и спортскиот крој им даваат слобода на движење, за да можат да се играат цел ден. Овој производ е направен од минимум 60% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Едноделен костим
 • Infinitex Fitness Eco ткаенина отпорна на хлор
 • Бретел во V облик
 • Средно отворено деколте
 • Средна длабочина
 • Состав: 78% рециклиран најлон, 22% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - едноделен
  Категорија Текстил
  Пол Kids
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122
  128 7-8г.
  134
  140 9-10г.
  146
  152 11-12г.
  158
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош