Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женска маица
Код на производ:
(DN2393-610)
NIKE

NIKE Sportswear

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear женската lifestyle маица ќе одговара за секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал кој ќе ви даде максимална удобност. Идеална е за вежбање во теретана или дневна прошетка низ градот. Извезеното Futura лого на градите ќе им покаже на сите колку сте мотивирани да истраете и ќе додаде женственост на вашиот изглед. Носете ја Nike Sportswear женската lifestyle маица и уживајте во вашиот возбудлив ден. Спецификација: Кратки ракави Ребресто зајакнување на крагната Опуштен крој Извезено Futura лого на градите Состав на материјал: 50% памук, 50% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear женската lifestyle маица ќе одговара за секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал кој ќе ви даде максимална удобност. Идеална е за вежбање во теретана или дневна прошетка низ градот. Извезеното Futura лого на градите ќе им покаже на сите колку сте мотивирани да истраете и ќе додаде женственост на вашиот изглед. Носете ја Nike Sportswear женската lifestyle маица и уживајте во вашиот возбудлив ден.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Ребресто зајакнување на крагната
 • Опуштен крој
 • Извезено Futura лого на градите
 • Состав на материјал: 50% памук, 50% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош