Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Golden Lady
CHAMPION Golden Lady
CHAMPION Golden Lady
CHAMPION Golden Lady
CHAMPION Golden Lady
CHAMPION Golden Lady
CHAMPION Golden Lady
CHAMPION Golden Lady
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(CHA221F808-01)
CHAMPION

CHAMPION Golden Lady

НАПРАВИ КОМБИНАЦИЈА И ИСКОРИСТИ ГИ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПОПУСТИ!
Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% со купување на два, или дури 30% на три или повеќе производи. Целосната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Golden Lady е lifestyle дуксер за жени. Дуксер кој ќе ве освои на прв поглед. Навидум едноставен, но всушност исклучително темелен и детален дизајн ќе се вклопи во вашето секојдневие. Дизајниран е во пократок крој, што ќе ја направи секоја ваша комбинација порубана. Спортска софистицираност во едно парче облека. На предниот дел на дуксерот има Champion натпис, а златните детали на крагната и ракавите зрачат со елеганција. Удобноста и функционалноста се, како и секогаш, на прво место, па овој дуксер ќе ве мотивира да останете активни. Спецификација: Женски дуксер Champion натпис Тркалезна крагна Еластични делови на ракавите.
Подетално

Champion Golden Lady е lifestyle дуксер за жени. Дуксер кој ќе ве освои на прв поглед. Навидум едноставен, но всушност исклучително темелен и детален дизајн ќе се вклопи во вашето секојдневие. Дизајниран е во пократок крој, што ќе ја направи секоја ваша комбинација порубана. Спортска софистицираност во едно парче облека. На предниот дел на дуксерот има Champion натпис, а златните детали на крагната и ракавите зрачат со елеганција. Удобноста и функционалноста се, како и секогаш, на прво место, па овој дуксер ќе ве мотивира да останете активни.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Champion натпис
 • Тркалезна крагна
 • Еластични делови на ракавите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош