Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
adidas Disney Mickey Mouse
Детски тренерки
Код на производ:
(HA6593)
adidas

adidas Disney Mickey Mouse

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DISNEY MICKEY MOUSE комплетот за мали деца се состои од маица и шорцеви. Овој комплет е насликан со графики од омилените ликови на вашето дете. Технологијата AEROREADY ќе ја апсорбира потта од нивното тело, така што тие ќе останат суви дури и при најжешкото време. Облечете ги во комплетот adidas DISNEY MICKEY MOUSE за мали деца и дајте им удобност и пријатност во текот на денот. Спецификација: Комплетот се состои од маица и шорцеви AEROREADY технологија за апсорпција на пот Еластичен појас со учкур Дизни лого на горниот и долниот дел Состав на материјал: 100% памук.
Подетално

adidas DISNEY MICKEY MOUSE комплетот за мали деца се состои од маица и шорцеви. Овој комплет е насликан со графики од омилените ликови на вашето дете. Технологијата AEROREADY ќе ја апсорбира потта од нивното тело, така што тие ќе останат суви дури и при најжешкото време. Облечете ги во комплетот adidas DISNEY MICKEY MOUSE за мали деца и дајте им удобност и пријатност во текот на денот.
Спецификација:

 • Комплетот се состои од маица и шорцеви
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Еластичен појас со учкур
 • Дизни лого на горниот и долниот дел
 • Состав на материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Категорија Текстил
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9м
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146 10-11г.
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош