Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain Strike Fourth
NIKE Paris Saint-Germain Strike Fourth
NIKE Paris Saint-Germain Strike Fourth
NIKE Paris Saint-Germain Strike Fourth
NIKE Paris Saint-Germain Strike Fourth
NIKE Paris Saint-Germain Strike Fourth
NIKE Paris Saint-Germain Strike Fourth
NIKE Paris Saint-Germain Strike Fourth
Машка маица
Код на производ:
(DH7716-013)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain Strike Fourth

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подобрете ги вашите перформанси на теренот во Nike Paris Saint-Germain Strike Fourth машкиот дрес за фудбал со кратки ракави. Овој дрес има дизајнерски детали специјално прилагодени за ѕвездите во подем. Тенкиот, аеродинамичен крој гарантира дека нема да има препреки помеѓу вас и топката, а технологијата Dri-FIT ви овозможува да останете суви и свежи до последната минута од играта. Овој дрес е направен од 100% рециклиран материјал. Спецификација: Кратки ракави Тркалезен израз на крагната Dri- FIT технологија Машинско перење Рециклиран материјал Состав: 100% полиестер.
Подетално

Подобрете ги вашите перформанси на теренот во Nike Paris Saint-Germain Strike Fourth машкиот дрес за фудбал со кратки ракави. Овој дрес има дизајнерски детали специјално прилагодени за ѕвездите во подем. Тенкиот, аеродинамичен крој гарантира дека нема да има препреки помеѓу вас и топката, а технологијата Dri-FIT ви овозможува да останете суви и свежи до последната минута од играта. Овој дрес е направен од 100% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезен израз на крагната
 • Dri- FIT технологија
 • Машинско перење
 • Рециклиран материјал
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош