Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(H46533)
adidas

adidas Future Icons

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Future Icons се долен дел машки тренерки со класичен дизајн кој ви дава удобност додека се релаксирате или додека ги извршувате секојдневните обврски. Меката ткаенина обезбедува удобност без разлика што правите. Овој долен дел тренеркаи се одликува со стандарден крој и заострени ногавици кои завршуваат со ребрести делови. Во производството на овој производ користен е рециклиран полиестер, бидејќи се грижиме за зачувување на животната средина. Спецификација: Стандарден крој Ребрести делови на ногавиците Џебови Состав на материјал: 67% памук, 33% рециклиран полиестер Машинско перење.
Подетално

adidas Future Icons се долен дел машки тренерки со класичен дизајн кој ви дава удобност додека се релаксирате или додека ги извршувате секојдневните обврски. Меката ткаенина обезбедува удобност без разлика што правите. Овој долен дел тренеркаи се одликува со стандарден крој и заострени ногавици кои завршуваат со ребрести делови. Во производството на овој производ користен е рециклиран полиестер, бидејќи се грижиме за зачувување на животната средина.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Ребрести делови на ногавиците
 • Џебови
 • Состав на материјал: 67% памук, 33% рециклиран полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош