Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Mili
LONSDALE Mili
LONSDALE Mili
LONSDALE Mili
LONSDALE Mili
LONSDALE Mili
LONSDALE Mili
LONSDALE Mili
Код на производ:
(LNA221M207-Z1)
LONSDALE

LONSDALE Mili

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
1.695 ДЕН
Заштеда: 1.695 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со класичен крој и впечатлив дизајн, Lonsdale MILI машките карго шорцеви ќе ви овозможат да се истакнете во секоја прилика. За дневни активности или вечерни излегувања, овие шорцеви се одличен избор. Многуте џебови ви овозможуваат да ги складирате сите ваши ситници, за да можете без пречки и ограничувања да уживате во денот. Спецификација: Карго крој Странични и задни џебови Карго џебови Должина до колена.
Подетално

Со класичен крој и впечатлив дизајн, Lonsdale MILI машките карго шорцеви ќе ви овозможат да се истакнете во секоја прилика. За дневни активности или вечерни излегувања, овие шорцеви се одличен избор. Многуте џебови ви овозможуваат да ги складирате сите ваши ситници, за да можете без пречки и ограничувања да уживате во денот.
Спецификација:

 • Карго крој
 • Странични и задни џебови
 • Карго џебови
 • Должина до колена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд LONSDALE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош