Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Astro-Wind
adidas Astro-Wind
adidas Astro-Wind
adidas Astro-Wind
adidas Astro-Wind
adidas Astro-Wind
adidas Astro-Wind
adidas Astro-Wind
adidas Astro-Wind
adidas Astro-Wind
adidas Astro-Wind
adidas Astro-Wind
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(H13238)
adidas

adidas Astro-Wind

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ASTRO WIND се долен дел машки тренерки со заштита од ветер и претставуваат вистински избор за трчање во текот на целата година. Ако сте решени да продолжите со вашата рутина во текот на студените денови, тогаш едноставно облечете го овој слој врз хеланки или шорцеви и тргнете во акција. Преобликуваниот дел на колената е специјално дизајниран за оптимална слобода на движење. Технологијата AEROREADY ја апсорбира и отстранува потта од кожата, давајќи ви чувство на свежина и удобност. Еластичниот појас нуди совршено вклопување, без затегнување и дополнително, овој модел има џеб што го штити вашиот телефон од влага. Рефлектирачките детали обезбедуваат подобра видливост, особено во услови на слаба видливост. Овој производ е направен од Pimegreen рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од амбициите на adidas да ја прекине употребата на пластичен отпад. Спецификација: Машки долен дел тренерки за трчање Регуларен крој Еластичен појас со прилагодување Рефлектирачки детали Џеб отпорен на влага технологија AEROREADY Primegreen Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas ASTRO WIND се долен дел машки тренерки со заштита од ветер и претставуваат вистински избор за трчање во текот на целата година. Ако сте решени да продолжите со вашата рутина во текот на студените денови, тогаш едноставно облечете го овој слој врз хеланки или шорцеви и тргнете во акција. Преобликуваниот дел на колената е специјално дизајниран за оптимална слобода на движење. Технологијата AEROREADY ја апсорбира и отстранува потта од кожата, давајќи ви чувство на свежина и удобност. Еластичниот појас нуди совршено вклопување, без затегнување и дополнително, овој модел има џеб што го штити вашиот телефон од влага. Рефлектирачките детали обезбедуваат подобра видливост, особено во услови на слаба видливост. Овој производ е направен од Pimegreen рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од амбициите на adidas да ја прекине употребата на пластичен отпад.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки за трчање
 • Регуларен крој
 • Еластичен појас со прилагодување
 • Рефлектирачки детали
 • Џеб отпорен на влага
 • технологија AEROREADY
 • Primegreen
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas TRACK PANT M е машки удобен долен дел тренерки за трчање.
  2.991 ДЕН
  Заштеда 25%
  3.988 ДЕН
  Помош