Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Женски дуксер
Код на производ:
(HD1694)
adidas

adidas Essentials

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.541 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS е женски дуксер со капуљача кој заслужува да биде рангиран меѓу најпрактичните парчиња облека. Без разлика дали сте зафатени со секојдневните обврски или се препуштате на лесен тренинг, овој дуксер ќе ви помогне да се чувствувате удобно и пријатно. Францускиот, мек фротир, ви ја нуди потребната удобност, а за дополнителна сигурност, овој дуксер има и прилагодлива качуљача и кенгур џебови. Овој дуксер со капуљача има посебно место во гардероберот на секоја жена. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо производство на памук. Спецификација: Долги ракави со еластични завршетоци Кенгур џебови Прилагодлива капуљача Состав: 53% памук - фротир, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза.
Подетално

adidas ESSENTIALS е женски дуксер со капуљача кој заслужува да биде рангиран меѓу најпрактичните парчиња облека. Без разлика дали сте зафатени со секојдневните обврски или се препуштате на лесен тренинг, овој дуксер ќе ви помогне да се чувствувате удобно и пријатно. Францускиот, мек фротир, ви ја нуди потребната удобност, а за дополнителна сигурност, овој дуксер има и прилагодлива качуљача и кенгур џебови. Овој дуксер со капуљача има посебно место во гардероберот на секоја жена. Со купување на производи од памук, вие поддржувате одржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Долги ракави со еластични завршетоци
 • Кенгур џебови
 • Прилагодлива капуљача
 • Состав: 53% памук - фротир, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош