Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Lady Classic
CHAMPION Lady Classic
CHAMPION Lady Classic
CHAMPION Lady Classic
CHAMPION Lady Classic
CHAMPION Lady Classic
CHAMPION Lady Classic
CHAMPION Lady Classic
Женски дуксер
Код на производ:
(CHA221F601-10)
CHAMPION

CHAMPION Lady Classic

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.494 ДЕН
Заштеда: 996 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion CLASSIC е женски lifestyle дуксер со капуљача, погоден за сите прилики. Овој дуксер е одличен избор за динамичен ден полн со обврски или спонтани настани во вечерните часови за време на викендот. Има кенгур џеб кој може да ги собере сите ваши ситници, еластични делови околу половината и на ракавите, кои ги спречуваат несаканите поместувања на дуксерот и продирањето на студениот воздух. Капуљачата има два учкури кои го олеснуваат персонализирањето. Големата Champion графика на градите и малото дискретно лого на долниот дел на грбот јасно го нагласуваат вашиот спортски стил и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Мекиот материјал од кој е направен ви ја гарантира удобноста и комфорот што ги заслужувате, а неговиот дизајн лесно се вклопува во вашиот спортско-елегантен стил. Спецификација: Женски дуксер со капуљача Кенгур џеб Champion графика на предната страна на градите и лого на задната страна Стандарден крој Учкури за прилагодување на капуљачата Еластични делови на ракавите и половината.
Подетално

Champion CLASSIC е женски lifestyle дуксер со капуљача, погоден за сите прилики. Овој дуксер е одличен избор за динамичен ден полн со обврски или спонтани настани во вечерните часови за време на викендот. Има кенгур џеб кој може да ги собере сите ваши ситници, еластични делови околу половината и на ракавите, кои ги спречуваат несаканите поместувања на дуксерот и продирањето на студениот воздух. Капуљачата има два учкури кои го олеснуваат персонализирањето. Големата Champion графика на градите и малото дискретно лого на долниот дел на грбот јасно го нагласуваат вашиот спортски стил и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Мекиот материјал од кој е направен ви ја гарантира удобноста и комфорот што ги заслужувате, а неговиот дизајн лесно се вклопува во вашиот спортско-елегантен стил.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача
 • Кенгур џеб
 • Champion графика на предната страна на градите и лого на задната страна
 • Стандарден крој
 • Учкури за прилагодување на капуљачата
 • Еластични делови на ракавите и половината

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош