Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(ELA221M102-02)
ELLESSE

ELLESSE Italia

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Italiaс е долен дел машки тренерки со едноставен крој, намален дизајн и препознатлив комфор. Еластичниот прилагодлив појас и еластичните делови на ногавиците ви обезбедуваат удобно вклопување. Малку заострените ногавици овозможуваат вашите патики да се истакнат. Поедноставениот дизајн на овие тренерки дава безброј комбинации на облека во која ќе се чувствувате удобно и пријатно.Спецификација: Долен дел тренерки за мажи Еластичен прилагодлив појас Еластични делови на ногавиците Странични џебови Ellesse лого.
Подетално

Ellesse Italiaс е долен дел машки тренерки со едноставен крој, намален дизајн и препознатлив комфор. Еластичниот прилагодлив појас и еластичните делови на ногавиците ви обезбедуваат удобно вклопување. Малку заострените ногавици овозможуваат вашите патики да се истакнат. Поедноставениот дизајн на овие тренерки дава безброј комбинации на облека во која ќе се чувствувате удобно и пријатно.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за мажи
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош