Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
Машка маица
Код на производ:
(CK4212-092)
NIKE

NIKE Jordan Air Wordmark

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Air Wordmark машката маица со кратки ракави носи препознатлив квалитет и богато наследство на брендот. Изразете ја љубовта кон играта под обрачите со носење на оваа маица од легендарната Jordan колекција. Се одликува со стандарден крој, кој ја следи линијата на телото и обезбедува удобност при носењето. Мекиот памучен материјал гарантира целодневна удобност и е пријатен во контакт со кожата. Jumpman графиките зборуваат за вашата посветеност на спортот. Спецификација: Машка маица со кратки ракави – lifestyle Стандарден крој Дозволено е перење во машина.
Подетално

Nike Jordan Air Wordmark машката маица со кратки ракави носи препознатлив квалитет и богато наследство на брендот. Изразете ја љубовта кон играта под обрачите со носење на оваа маица од легендарната Jordan колекција. Се одликува со стандарден крој, кој ја следи линијата на телото и обезбедува удобност при носењето. Мекиот памучен материјал гарантира целодневна удобност и е пријатен во контакт со кожата. Jumpman графиките зборуваат за вашата посветеност на спортот.
Спецификација:

 • Машка маица со кратки ракави – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Дозволено е перење во машина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош