Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
Детски дуксер
Код на производ:
(CHA221G604-3B)
CHAMPION

CHAMPION Girls Cute

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CHAMPION GIRLS CUTE е детски lifestyle дуксер со капуљача за мали девојчиња. Изработен е од лесен материјал кој обезбедува удобност и комфор кој го заслужуваат вашите малечки. Капуљачата е пространа и удобна. Низ целиот дуксер е пространа CHAMPION графика и тоа повеќе од јасно ја нагласува припадноста кон овој спортски бренд. Графиките се во различни бои, така што овој дуксер лесно се вклопува со остатокот од гардеробата. Еластичните делови на ракавите и половината ги спречуваат несаканите движења и продирањето на студениот воздух. Ако сакате да им обезбедите удобност и комфор на вашите девојчиња во текот на денот, тогаш овој дуксер CHAMPION GIRLS CUTE е вашиот вистински избор. Спецификација: Дуксер со капуљача за мали девојчиња CHAMPION графика Еластични делови на ракавите и половината.
Подетално

CHAMPION GIRLS CUTE е детски lifestyle дуксер со капуљача за мали девојчиња. Изработен е од лесен материјал кој обезбедува удобност и комфор кој го заслужуваат вашите малечки. Капуљачата е пространа и удобна. Низ целиот дуксер е пространа CHAMPION графика и тоа повеќе од јасно ја нагласува припадноста кон овој спортски бренд. Графиките се во различни бои, така што овој дуксер лесно се вклопува со остатокот од гардеробата. Еластичните делови на ракавите и половината ги спречуваат несаканите движења и продирањето на студениот воздух. Ако сакате да им обезбедите удобност и комфор на вашите девојчиња во текот на денот, тогаш овој дуксер CHAMPION GIRLS CUTE е вашиот вистински избор.
Спецификација:

 • Дуксер со капуљача за мали девојчиња
 • CHAMPION графика
 • Еластични делови на ракавите и половината

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA213G605-01
  1.195 ДЕН
  Заштеда 50%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA213G603-08
  894 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.490 ДЕН
  Помош