Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION 1919
CHAMPION 1919
CHAMPION 1919
CHAMPION 1919
Детска маица
Код на производ:
(CHA221B808-05)
CHAMPION

CHAMPION 1919

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion 1919 детската lifestyle маица носи карактеристичен Champion изглед. Меката ткаенина дава чувство на удобност и ја прави лесна и удобна за носење. Големата Champion 1919 графика на предната страна го комплетира спортскиот стил на оваа детска маица, а малото дискретно лого на ракавот потсетува на спортска посветеност. Таа е одличен избор за носење за време на секојдневните активности. Оваа маица е едноставно неопходно парче во нивниот гардеробер. Спецификација: Детска маица за момчиња Кратки ракави Champion графика и знак Класичен крој.
Подетално

Champion 1919 детската lifestyle маица носи карактеристичен Champion изглед. Меката ткаенина дава чувство на удобност и ја прави лесна и удобна за носење. Големата Champion 1919 графика на предната страна го комплетира спортскиот стил на оваа детска маица, а малото дискретно лого на ракавот потсетува на спортска посветеност. Таа е одличен избор за носење за време на секојдневните активности. Оваа маица е едноставно неопходно парче во нивниот гардеробер.
Спецификација:

 • Детска маица за момчиња
 • Кратки ракави
 • Champion графика и знак
 • Класичен крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош