Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
NIKE Jordan Air Wordmark
Машка маица
Код на производ:
(CK4212-013)
NIKE

NIKE Jordan Air Wordmark

Prosečna ocena:
4
ocena
ocena
1
(Oceni)

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Air Wordmark машката маица со кратки ракави носи препознатлив квалитет и богато наследство на брендот. Изразете ја љубовта кон играта под обрачите со носење на оваа маица од легендарната Jordan колекција. Има стандарден крој, ја следи линијата на телото и обезбедува удобност при носењето. Удобниот памучен материјал гарантира целодневна удобност и е пријатен во контакт со кожата. Jumpman графиките зборуваат за вашата посветеност на спортот. Спецификација: Машка маица за кошарка – lifestyle Стандарден крој Дозволено е перење во машина.
Подетално

Nike Jordan Air Wordmark машката маица со кратки ракави носи препознатлив квалитет и богато наследство на брендот. Изразете ја љубовта кон играта под обрачите со носење на оваа маица од легендарната Jordan колекција. Има стандарден крој, ја следи линијата на телото и обезбедува удобност при носењето. Удобниот памучен материјал гарантира целодневна удобност и е пријатен во контакт со кожата. Jumpman графиките зборуваат за вашата посветеност на спортот.
Спецификација:

 • Машка маица за кошарка – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Дозволено е перење во машина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • 16.05.2022. 23:06
  Помош