Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons 3Bar
adidas Future Icons 3Bar
adidas Future Icons 3Bar
adidas Future Icons 3Bar
adidas Future Icons 3Bar
adidas Future Icons 3Bar
adidas Future Icons 3Bar
adidas Future Icons 3Bar
adidas Future Icons 3Bar
adidas Future Icons 3Bar
Код на производ:
(HA1424)
adidas

adidas Future Icons 3Bar

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FUTURE ICONS 3BAR е удобен машки шорц за рекреативни активности. Одморете се по интензивен тренинг или напорен ден на работа додека уживате во најнежниот допир на памукот. Францускиот фротир ви дава ултра меко чувство и удобност што ја заслужувате. Се одликува со регуларен крој, прилагодлив еластичен појас и предни џебови. Овој производ е направен од Primegreen рециклирани материјали и е дел од иницијативата за намалување на пластичен отпад. Спецификација: Машки шорцеви – lifestyle Регуларен крој Еластичен појас со подесување Предни џебови Primegreen материјали Состав: 70% памук , 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas FUTURE ICONS 3BAR е удобен машки шорц за рекреативни активности. Одморете се по интензивен тренинг или напорен ден на работа додека уживате во најнежниот допир на памукот. Францускиот фротир ви дава ултра меко чувство и удобност што ја заслужувате. Се одликува со регуларен крој, прилагодлив еластичен појас и предни џебови. Овој производ е направен од Primegreen рециклирани материјали и е дел од иницијативата за намалување на пластичен отпад.
Спецификација:

 • Машки шорцеви – lifestyle
 • Регуларен крој
 • Еластичен појас со подесување
 • Предни џебови
 • Primegreen материјали
 • Состав: 70% памук , 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош