Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CU9213-063)
NIKE

NIKE Sportswear Tech Fleece

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Tech Fleece се детски долен дел тренерки за момчиња кои совршено ќе ги загреат, без да чувствуваат дополнителна тежина. Дозволете им на момчињата да го освежат својот спортски стил со врвен изглед и бескомпромисна удобност. Лесната Tech Fleece ткаенина со врвни изолациски својства обезбедува топлина и удобност. Еластичниот појас со врвка придонесува за удобност. Спецификација: Стандарден крој Состав: 69% памук, 31% полиестер Странични џебови Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear Tech Fleece се детски долен дел тренерки за момчиња кои совршено ќе ги загреат, без да чувствуваат дополнителна тежина. Дозволете им на момчињата да го освежат својот спортски стил со врвен изглед и бескомпромисна удобност. Лесната Tech Fleece ткаенина со врвни изолациски својства обезбедува топлина и удобност. Еластичниот појас со врвка придонесува за удобност.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Состав: 69% памук, 31% полиестер
 • Странични џебови
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош