Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
Детски дуксер
Код на производ:
(CHA221G601-81)
CHAMPION

CHAMPION Girls Cute

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CHAMPION GIRLS CUTE е lifestyle детски дуксер со капуљача за мали девојчиња. Изработен е, во најголем процент од лесен памук, кој обезбедува удобност, која ја заслужуваат вашите девојчиња. Капуљачата е пространа и удобна. Вертикалната CHAMPION графика на предната страна и дискретниот знак на левиот ракав повеќе од јасно ја нагласуваат поврзаноста со овој спортски бренд. Патентот по целата должина на дуксерот ви овозможува лесно прилагодување на отвореноста, а лесно се вклопува и со остатокот од гардеробата. Еластичните делови на ракавите ги спречуваат несаканите движења и продирањето на студениот воздух. Ако сакате удобност и комфор за вашите девојчиња, тогаш овој CHAMPION GIRLS CUTE дуксер е вашиот вистински избор. Спецификација: Дуксер со капуљача за мали девојчиња Состав: 78% памук и 22% полиестер CHAMPION графика Еластични делови на ракавите Патент со целосна должина.
Подетално

CHAMPION GIRLS CUTE е lifestyle детски дуксер со капуљача за мали девојчиња. Изработен е, во најголем процент од лесен памук, кој обезбедува удобност, која ја заслужуваат вашите девојчиња. Капуљачата е пространа и удобна. Вертикалната CHAMPION графика на предната страна и дискретниот знак на левиот ракав повеќе од јасно ја нагласуваат поврзаноста со овој спортски бренд. Патентот по целата должина на дуксерот ви овозможува лесно прилагодување на отвореноста, а лесно се вклопува и со остатокот од гардеробата. Еластичните делови на ракавите ги спречуваат несаканите движења и продирањето на студениот воздух. Ако сакате удобност и комфор за вашите девојчиња, тогаш овој CHAMPION GIRLS CUTE дуксер е вашиот вистински избор.
Спецификација:

 • Дуксер со капуљача за мали девојчиња
 • Состав: 78% памук и 22% полиестер
 • CHAMPION графика
 • Еластични делови на ракавите
 • Патент со целосна должина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA213G605-01
  1.195 ДЕН
  Заштеда 50%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA213G603-08
  894 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.490 ДЕН
  Помош