Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
CHAMPION Girls Cute
Детски дуксер
Код на производ:
(CHA221G601-81)
CHAMPION

CHAMPION Girls Cute

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.463 ДЕН
Заштеда: 627 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CHAMPION GIRLS CUTE е lifestyle детски дуксер со капуљача за мали девојчиња. Изработен е, во најголем процент од лесен памук, кој обезбедува удобност, која ја заслужуваат вашите девојчиња. Капуљачата е пространа и удобна. Вертикалната CHAMPION графика на предната страна и дискретниот знак на левиот ракав повеќе од јасно ја нагласуваат поврзаноста со овој спортски бренд. Патентот по целата должина на дуксерот ви овозможува лесно прилагодување на отвореноста, а лесно се вклопува и со остатокот од гардеробата. Еластичните делови на ракавите ги спречуваат несаканите движења и продирањето на студениот воздух. Ако сакате удобност и комфор за вашите девојчиња, тогаш овој CHAMPION GIRLS CUTE дуксер е вашиот вистински избор. Спецификација: Дуксер со капуљача за мали девојчиња Состав: 78% памук и 22% полиестер CHAMPION графика Еластични делови на ракавите Патент со целосна должина.
Подетално

CHAMPION GIRLS CUTE е lifestyle детски дуксер со капуљача за мали девојчиња. Изработен е, во најголем процент од лесен памук, кој обезбедува удобност, која ја заслужуваат вашите девојчиња. Капуљачата е пространа и удобна. Вертикалната CHAMPION графика на предната страна и дискретниот знак на левиот ракав повеќе од јасно ја нагласуваат поврзаноста со овој спортски бренд. Патентот по целата должина на дуксерот ви овозможува лесно прилагодување на отвореноста, а лесно се вклопува и со остатокот од гардеробата. Еластичните делови на ракавите ги спречуваат несаканите движења и продирањето на студениот воздух. Ако сакате удобност и комфор за вашите девојчиња, тогаш овој CHAMPION GIRLS CUTE дуксер е вашиот вистински избор.
Спецификација:

 • Дуксер со капуљача за мали девојчиња
 • Состав: 78% памук и 22% полиестер
 • CHAMPION графика
 • Еластични делови на ракавите
 • Патент со целосна должина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • Zana Rustemi
   Zana Rustemi

   28.08.2022. 10:49

  Слични производи

  Помош